Автозакон

Зона пользователя

Жалоба на незаконные действия работников ГАИ

Печать E-mail

Шевченківський районний суд м. Києва вул. Смирнова – Ласточкіна, 10-б, м. Київ, 04053
Скаржник: Іванов Іван Іванович вул. ________, м. Київ, ____тел.: _________ e-mail: ________
Зацікавлена особа: Петренко Петро Петрович
Вул._______ м.Київ, ____Тел. невідомийe-mail -невідомий
Сидоренко Сидір СидоровичВул._______ м.Київ, ____Тел. невідомийe-mail -невідомий
Скарга
на незаконні дії працівників ДАІ

1. Фактичні обставини справи.
Я, громадянин України Іванов Іван Іванович є власником транспортного засобу (автомобілю) державний №________ .

00.00.08 року о 00-00 годин під час керування вищевказаним транспортним засобом мене було зупинено в районі____________ працівниками ДАІ:____________________, номера посвідчен:________________.

Вищевказаними працівниками ДАІ мені було роз’яснено, що мною було порушено правила дорожнього руху, а саме _____________________, що призвело до створення аварійної ситуації. Працівниками ДАІ було складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. _______ Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП).

В той же час, зазначеним працівниками ДАІ було вилучено моє посвідчення на право керування автотранспортним засобом №_______ від_________ до моменту вирішення даної справи у суді, як вони пояснили за скоєння грубого порушення правил дорожнього руху.

Вважаю, що вищевказані дії працівників ДАІ є незаконним, порушують мої конституційні права, а вилучене посвідчення на право керування автотранспортним засобом підлягає поверненню з огляду на наступне :

2. Мотиви та обґрунтування позовних вимог.
Відповідно до Правил дорожнього руху України, затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 10 жовтня 2001 року №1306 (надалі Правила дорожнього руху), зокрема пунктами 15.1 – 15.14. Згідно з п. 1.9 Правил дорожнього руху, особи, які порушують Правила дорожнього руху, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Єдиним актом законодавства, що встановлює відповідальність за порушення правил дорожнього руху, зокрема і порядку зупинки і стоянки транспортних засобів, є КУпАП.

Жодною із норм КУпАП, Закону України "Про міліцію", іншими актами законодавства України вилучення посвідчення на право керування автотранспортним засобом працівниками ДАІ ні як превентивний захід, ні як санкція за порушення правил дорожнього руху - не передбачено.

Частиною 2 ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, з викладеного вище вбачається, що вилучення мого посвідчення на право керування автотранспортними засобами було вчинено працівниками ДАІ незаконно, а посвідчення підлягає поверненню.

Отже, враховуючи вищевикладене та керуючись ст.19 Конституції України, ст. 267 Кодексу про адміністративні правопорушення України,

ПРОШУ:

1. Прийняти дану скаргу до розгляду;
2. Визнати дії працівників ДАІ щодо вилучення посвідчення на право керування автотранспортними засобами №________ від __:____________________________________ незаконними.
3. Зобов’язати управління ДАІ у _________________ повернути мені посвідчення на право керування автотранспортними засобами №________ від __ .

Додатки:
1. Докази сплати державного мита.

00.00.2008р. Іванов І.І.

 
« Жалоба на постановление по делу об административном правонарушении при фотофиксации   Жалоба на изъятие водительского удостоверения »

Популярное