Автозакон

Зона пользователя

О согласовании рекламы на транспортных средствах

Печать E-mail
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ
ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПРИ ДДАІ МВС УКРАЇНИ
ЛИСТ

від 07.09.2007 р.     
N 4/45/К-1177,
від 27.08.2007 р.     
N 03-01/07-11

 

Власникам ТЗ
 Про узгодження реклами на транспортних засобах


За дорученням керівництва Департаменту ДАІ МВС України <...> звернення розглянуто в Центрі безпеки дорожнього руху (далі - ЦБДР) при ДДАІ МВС України.

Повідомляємо, що відповідно до вимог ч. 2 ст. 18 Закону України "Про рекламу" розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та Правилам дорожнього руху.

Формуляр на розміщення реклами на транспортному засобі та погодження до нього, що видаються ЦБДР ДДАІ МВС України, є технологічними документами, що саме і засвідчують відповідність нанесеної реклами вимогам безпеки та правилам дорожнього руху.

На даний час нормативними актами не передбачено обов'язкових документів, що узгоджують нанесену рекламу і які повинен мати власник транспортного засобу.

Формуляр на розміщення реклами на транспортному засобі є необов'язковим, але рекомендованим документом, що засвідчує відповідність нанесеної реклами нормам безпеки, завірену Державтоінспекцією, і оформлюється винятково за бажанням власників транспортних засобів.

 
Начальник     
В. Зайченко

 

 
« Письмо МВД и ГАИ относительно эксплуатации авто, ввезенных из-за границы   Талон о прохождении государственного технического осмотра »

Популярное